OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Szanowni Państwo! 

W związku ze zmianą przepisów w zakresie ochrony danych osobowych i stosowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw: "RODO" lub "GDPR" publikujemy do wiadomości dane kontaktowe osoby wyznaczonej  do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Urzędzie Miejskim w Lubieniu Kujawskim.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych 
w Urzędzie Miejskim w Lubieniu Kujawskim

Pan: Paweł Modrzejewski
e-mail: inspektor@kiodo.pl


W razie jakichkolwiek pytań w zakresie przetwarzania danych osobowych przez Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim mieszczący się przy ul. Wojska Polskiego 29, 87-840 Lubień Kujawski - prosimy kierować bezpośrednio do Inspektora Danych Osobowych na adres elektroniczny wskazany powyżej.  Dodatkowo udostępniamy Państwu możliwość zapoznania się z klauzulami informacyjnymi w ramach wypełniania obowiązku informacyjnego o którym mowa w RODO w zależności od czynności przetwarzania danych:


Klauzule informacyjne dot. przetwarzania danych osobowych w ramach realizacji zadań własnych  Gminy:


Klauzule informacyjne dot. przetwarzania danych osobowych w ramach realizacji zadań zleconych przez Administrację rządową:


Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w ramach transmisji oraz nagrywania obrad Sesji Rady Miejskiej w Lubieniu Kujawskim

metryczka


Wytworzył: Piotr Przybysz (11 czerwca 2018)
Opublikował: Piotr Przybysz (11 czerwca 2018, 14:30:58)

Ostatnia zmiana: Piotr Przybysz (4 października 2022, 08:48:17)
Zmieniono: edycja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3015