Protokół z losowania Obwodowych Komisji Wyborczych

Protokół z losowania członków OKW
Dnia 19 października 2006r. w siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej
(Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim, ul. Wojska Polskiego 29) o godzinie 11.30 odbyło się losowanie członków Obwodowych Komisji Wyborczych.
Spośród zgłoszonych kandydatów  do OKW wylosowano niżej wymienione osoby:
 
 OKW Nr 1 w Lubieniu Kujawskim
 
1.Włodzimierz  Sęczkowski
2.Adam  Maciejewski
3.Tomasz Kosmalski
4.Anna Jastrzębska
5.Grażyna Drzewiecka
6.Agnieszka Zielińska
7.Zbigniew Jędrzejczak
8.Krzysztof Winnicki
 
9.Urszula Makowska-Kryska- pracownik samorządowy
 
OKW Nr 2 w Kaliskach
 
1.Małgorzata Włodarczyk
2.Beata Błaszczyk
3.Violetta Kruszyna
4.Agnieszka Grzanka
5.Barbara Wilińska
6.Dorota Kamzelewska
7.Grzegorz Szliter
8.Honorata Gierkowska
 
9. Agnieszka Grzelak – pracownik samorządowy
 
OKW Nr 3  w Lubieniu Kujawskim
 
1.Monika Krawiecka
2.Jolanta Hejmanowska - oświadczeniem z dnia 3.11.2006 roku zrezygnowała z członkowstwa w komisji
3.Jakub Brzeziński
4.Ewa Domowicz
5.Joanna Ignaczak
6.Teresa Marzec
7.Jolanta Lubasińska
8.Krzysztof Mołdrzykowski
 
9.Dariusz Deicki- pracownik samorządowy
 
OKW Nr 4  w Bilnie
 
1.Tadeusz Makowski
2.Arkadiusz Rydzyński
3.Paweł Seklecki
4.Janusz Lewandowski
5.Bożena Garlikowska
6.Monika Szarwas
7.Jacek Matusiak
8.Krystyna Dominowska
 
9.Krystyna Klimczak – pracownik samorządowy
 
OKW Nr 5 w Nartach
 
1.Stanisław Justyński
2.Zygmunt Sitnik
3.Agnieszka Justyńska
4.Łukasz Brzeziński
5.Agnieszka Sylwestrzak
6.Katarzyna Tuszyńska
7.Tomasz Jankowski
8.Regina Wojtaszewska
 
9.Elżbieta Dominowska – pracownik samorządowy
 
OKW Nr 6 w Kanibrodzie
 
1.Iwona Kopczyńska
2.Alicja Domżalska
3.Jarosław Jastrzębski
4.Kazimierz Żakowiecki
5.Dariusz Jaskólski
6.Agnieszka Woźniak
7.Janusz Walczak
8.Marek Urbański
 
9.Maria Pasiewicz- pracownik samorządowy
 
 
OKW Nr 7 w Kłóbce
 
1.Katarzyna Gromadzka
2.Stanisław Przystałowski
3.Elżbieta Deicka
4.Jarosław Wasielewski
5.Renata Moraczewska
6.Monika Sawoszczuk
7.Agnieszka Banasiak
8.Iwona Ostrowska
 
9.Wiesława Rusek – pracownik samorządowy
 
OKW Nr 8 w Rzeżewie
 
1.Wiesław Kobrzyński
2.Sławomir Walczak
3.Małgorzata Osmałek
4.Józef Wojtczak
5.Marian Tkaczuk
6.Paweł Szeluga
7.Rafał Kotarski
8.Krystyna Sławińska
 
9.Danuta Bujalska – pracownik samorządowy
 
OKW Nr 9 w Kamiennej
 
1.Dawid Ciesielski
2.Teresa Dolatowska
3.Renata Woźniak
4.Anna Wróbel
5.Wiesława Baryza
6.Hanna Kowalewska
7.Marek Człapiński
8.Honorata Witczak
 
9.Jadwiga Cybulska- pracownik samorządowy
 
 
 
 
OKW Nr 10 w Rzeżewie
 
1.Radosław Jakóbowski
2.Mariusz Sitnik
3.Anna Balcerzak
4.Ewelina Ambrożewicz
5.Jacek Mularski
6.Roman Suwisz
 
7.Magdalena Szymańska – pracownik samorządowy
 
                               Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej
                                                 w Lubieniu Kujawskim
 
                                                        Elżbieta Miziołek
 


Wytworzył: M.Tyczyński (20 października 2006)
Opublikował: Marek Tyczyński (20 października 2006, 15:09:18)

Ostatnia zmiana: Marek Tyczyński (7 listopada 2006, 11:12:53)
Zmieniono: dodano informację o rezygnacji członka komisji Nr 3

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 4589

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij